Oglasna ploča je mjesto za službene obavijesti i različite dokumente, važne učenicima, roditeljima i učiteljima. Oglasna ploča na web stranici dostupna je svima i stoga ćemo ovdje objavljivati sve ono što biste trebali, morali a neki i željeli znati.

Ovdje možete pogledati važnije dokumente (u arhivi su u pdf formatu).

Vijesti s Oglasne ploče

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja

Autor: Tihomir Jurčević, 27. 9. 2011.

U skladu s člankom 10. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi od 26. rujna 2011. godine u našoj školi važeći je Okvirni vremenik pisanih provjera znanja za 1. polugodište školske godine 2011./2012. Ovdje možete pregledati Okvirne vremenike za RN i PN.

Članak 10.

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja

(1) Okvirni vremenik pisanih provjera (u daljnjem tekstu: vremenik) je školski dokument koji je svaka škola dužna imati za tekuću školsku godinu.

(2) Škola je dužna do kraja trećega tjedna nastave u svakom polugodištu javno objaviti vremenik za sve razredne odjele na oglasnoj ploči ili mrežnoj stranici škole.

(3) Vremenik sastoji se od popisa razrednih odjela i kalendara nastavnih dana te upisanih planiranih pisanih provjera. Izrađen je prema izvedbenome nastavnome planu i programu i rasporedu sati pojedinih razrednih odjela.

(4) U vremenik se upisuju i kratke pisane provjere koje se najavljuju i upisuju 5 (pet) nastavnih dana prije provedbe.

(5) Iznimno, vremenik u strukovnim školama donosi se i objavljuje za svaki naredni mjesec i to najkasnije 15 dana unaprijed.

(6) U iznimnim je situacijama moguće odgoditi planiranu pisanu provjeru ili odustati od pisanoga provjeravanja utvrđenu vremenikom. Nakon obrazloženja i novoga dogovora s učenicima odluku o tome donose predmetni nastavnik, stručni suradnik kojeg odredi ravnatelj i ravnatelj škole.

(7) Vremenik predlaže učitelj/nastavnik, a usklađuje i donosi učiteljsko, odnosno nastavničko vijeće.

satnica - školsko zvono

oglasna ploča?
Pregledavate li materijale s oglasne ploče?

Osnovna škola Tenja / Sv. Ane 2, HR-31207 Tenja / www.os-tenja.skole.hr / ured@os-tenja.skole.hr